Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Për 15 ditë do të asfaltohen 2.4 kilometra asfalt brenda QKUK-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Për 15 ditë do të asfaltohen 2.4 kilometra asfalt brenda QKUK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Për 15 ditë do të asfaltohen 2.4 kilometra asfalt brenda QKUK-së

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 106 shikime
 • 106 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për 15 ditë do të asfaltohen 2.4 kilometra asfalt brenda QKUK-së

Kategoritë0 komente