Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Asfaltimi në Veternik s’po kryhet as pas punimeve që kanë nisur vitin e kaluar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Asfaltimi në Veternik s’po kryhet as pas punimeve që kanë nisur vitin e kaluar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Asfaltimi në Veternik s’po kryhet as pas punimeve që kanë nisur vitin e kaluar

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 213 shikime
 • 213 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Asfaltimi në Veternik s’po kryhet as pas punimeve që kanë nisur vitin e kaluar

Kategoritë0 komente