Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Bizneset rrezikojnë mbylljen si pasojë e punimeve të Ministrisë në magjistrale Prishtinë-Gjilan
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bizneset rrezikojnë mbylljen si pasojë e punimeve të Ministrisë në magjistrale Prishtinë-Gjilan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bizneset rrezikojnë mbylljen si pasojë e punimeve të Ministrisë në magjistrale Prishtinë-Gjilan

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 275 shikime
 • 275 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bizneset rrezikojnë mbylljen si pasojë e punimeve të Ministrisë në magjistrale Prishtinë-Gjilan

Kategoritë


0 komente