Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Rrugët e kryeqytetit, magjistralet dhe autostradat të kalueshme
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrugët e kryeqytetit, magjistralet dhe autostradat të kalueshme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrugët e kryeqytetit, magjistralet dhe autostradat të kalueshme

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas reshjeve të borës ditëve të fundit, rrugët dhe autostradat e Kosovës janë të kalueshme përveç rrugëve në viset malore që ka ende vështirësi për qarkullim të automjeteve për shkak se ka shtresa të borës më shumë.

Kategoritë


0 komente