Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Rrugët që do të bllokohen për vetura në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrugët që do të bllokohen për vetura në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrugët që do të bllokohen për vetura në Prishtinë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Autoritetet shtetërore kanë marrë masa parandaluese për të ulur shkallën e ndotjes së ajrit. Njëra prej masave prek direkt shoferët dhe veturat që futen çdo ditë në kryeqytet.

Kategoritë


0 komente