Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rrustem Mustafa: Liria nuk fitohet pa luftë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrustem Mustafa: Liria nuk fitohet pa luftë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrustem Mustafa: Liria nuk fitohet pa luftë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lufta kundër okupatorit serb ishte detyrë e rëndë dhe gati e pamundur. Kur armiku i mbylli të gjitha rrugët, atëherë burra e gra, të rinj e të vjetër, u hodhën në mbrojtje të atdheut, në thirrje e nismëtarëve të lirisë me komandant Zahir Pajaziti.

Kategoritë


0 komente