Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kryeministria del kundër propozimit të ministrit Lluka që t’u vendoset taksë mallrave serbe
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kryeministria del kundër propozimit të ministrit Lluka që t’u vendoset taksë mallrave serbe

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kryeministria del kundër propozimit të ministrit Lluka që t’u vendoset taksë mallrave serbe

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 176 shikime
 • 176 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministria del kundër propozimit të ministrit Lluka që t’u vendoset taksë mallrave serbe

Kategoritë0 komente