Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
RTK-ja shet 400 euro një minutë të prodhuar nga ish-RTP-ja, kjo cilësohet e kundërligjshme
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
RTK-ja shet 400 euro një minutë të prodhuar nga ish-RTP-ja, kjo cilësohet e kundërligjshme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

RTK-ja shet 400 euro një minutë të prodhuar nga ish-RTP-ja, kjo cilësohet e kundërligjshme

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,257 shikime
 • 1,257 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente