Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
RTK-së për dy muaj i ndahen 1.7 milion euro
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
RTK-së për dy muaj i ndahen 1.7 milion euro

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

RTK-së për dy muaj i ndahen 1.7 milion euro

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me shume vërejtje dhe kritika, Komisioni Parlamentar për Buxhet dhe Financa , e ka votuar kërkesën e Ministrisë së Financave , për transferim të 1.7 milion eurove për Radio Televizionin e Kosovës.

Kategoritë


0 komente