Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rugova: Bërja koalicion me AAK-në në Istog është e palogjikshme
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rugova: Bërja koalicion me AAK-në në Istog është e palogjikshme

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rugova: Bërja koalicion me AAK-në në Istog është e palogjikshme

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 199 shikime
 • 199 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rugova: Bërja koalicion me AAK-në në Istog është e palogjikshme

Kategoritë0 komente