Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rushiti ua dedikon çmimin e marrë në SHBA grave të dhunuara në luftë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rushiti ua dedikon çmimin e marrë në SHBA grave të dhunuara në luftë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rushiti ua dedikon çmimin e marrë në SHBA grave të dhunuara në luftë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Drejtoresha ekzekutive e Qendrës Kosovare për Rehabilitimin e të Mbijetuarave nga Tortura, Feride Rushiti, çmimin që i është ndarë nga Departamenti Amerikan i Shtetit, si Gruaja e Guximshme, ua ka dedikuar të gjitha grave të mbijetuara nga dhuna seksuale.

Kategoritë


0 komente