Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ryva shetit rrugeve e veshur ne te kuqe
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ryva shetit rrugeve e veshur ne te kuqe

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ryva shetit rrugeve e veshur ne te kuqe

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 1,125 shikime
 • 1,125 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kush po e shoqeron Ryven

Kategoritë0 komente