Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
S’ka seancë për demarkacionin, mungojnë dy-tri vota
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
S’ka seancë për demarkacionin, mungojnë dy-tri vota

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

S’ka seancë për demarkacionin, mungojnë dy-tri vota

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kuvendi i Kosovës në javën që vjenë do të ketë dy ditë vazhdime të seancës dhe të enjten një seancë të re, por në asnjërën nuk do të shqyrtohet çështja e demarkacionit me Malin e Zi, pasi mungojnë votat.

Kategoritë


0 komente