Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
S’ka zgjedhje në tryezën e AAK-së, VV thotë se tryezat kanë humbur kuptimin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
S’ka zgjedhje në tryezën e AAK-së, VV thotë se tryezat kanë humbur kuptimin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

S’ka zgjedhje në tryezën e AAK-së, VV thotë se tryezat kanë humbur kuptimin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Është Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), e cila e ka radhën për thirrjen e tryezës, së partive politike. Por për dallim nga tryeza e kaluar e VV-së, në tryezën e AAK-së, nuk do të jenë pikë e rendit të ditës, zgjedhjet e parakohshme.

Kategoritë


0 komente