Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sa janë të kënaqur qytetarët me shërbimet e Trafikut Urban?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sa janë të kënaqur qytetarët me shërbimet e Trafikut Urban?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sa janë të kënaqur qytetarët me shërbimet e Trafikut Urban?

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 454 shikime
 • 454 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përderisa disa kishin ankesa se ka vonesa të autobusëve disa të tjerë patën kritika edhe për shoferët e autobusëve të Trafikut Urban.

Kategoritë


0 komente