Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Sahiti premton se do të jetë zë i fuqishëm për të rinjtë gjakovarë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sahiti premton se do të jetë zë i fuqishëm për të rinjtë gjakovarë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sahiti premton se do të jetë zë i fuqishëm për të rinjtë gjakovarë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidatja për asamble komunale në Gjakovë nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Mirlinda Sahiti synon të jetë një zë i fuqishëm për qytetarët e Gjakovës, veçmas për të rinjtë e këtij qyteti.

Kategoritë


0 komente