Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Salihu: Fondi evropian për Ballkanin është një mundësi e mirë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Salihu: Fondi evropian për Ballkanin është një mundësi e mirë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Salihu: Fondi evropian për Ballkanin është një mundësi e mirë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Deklarata mbi Partneritetin Evropian me Ballkanin”, dokument vizionar i hartuar nga figura me ndikim nga rajoni dhe Evropa, u prezantua si pjesë e shënimit të 10 vjetorit të punës së Fondit Evropian për Ballkanin (FEB).

Kategoritë


0 komente