Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Salihu: Letra është ekzagjeruar, presim sygjerime nga UEFA
Salihu: Letra është ekzagjeruar, presim sygjerime nga UEFA

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Salihu: Letra është ekzagjeruar, presim sygjerime nga UEFA

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sekretari i Federatës së futbollit të Kosovës, Erroll Salihu ka folur rreth letrës së pranuar nga UEFA pas inspektimit të stadiumit të Prishtinës nga inspektorët e UEFA-s, i cili është bërë disa javë më parë.

Kategoritë


0 komente


0/500