Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | Sami Lushtaku dhe rrugëtimi i tij drejt Gjykatës Speciale
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Sami Lushtaku dhe rrugëtimi i tij drejt Gjykatës Speciale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Sami Lushtaku dhe rrugëtimi i tij drejt Gjykatës Speciale

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 349 shikime
 • 349 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Sami Lushtaku dhe rrugëtimi i tij drejt Gjykatës Speciale

Ish- komandanti i UÇK-së në zonën operative të Drenicës, Sami Lushtaku pritet që me 16 janar të intervistohet nga Prokurori Special.

Lushtaku ka konfirmuar se ka angazhuar avokatin britanik, Geoffrey Nice për ta mbrojtur.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente