Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sardi: Është momenti i duhur që demarkacioni të ratifikohet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sardi: Është momenti i duhur që demarkacioni të ratifikohet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sardi: Është momenti i duhur që demarkacioni të ratifikohet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova gjatë dhjetë viteve pavarësi ka bërë shumë progres, por duhet një angazhim edhe më i madh për t’i arritur standardet evropiane të kërkuara, për tu anëtarësuar në BE dhe NATO, derisa jeni vetëm dy hapa larg liberalizimit. Kështu pohoi ambasadori i Italisë në Kosovë, Piero Cristoforo Sardi, në një intervistë për KosovaPress, ku ka folur për të arriturat e shtetit të ri, në dekadën e parë të pavarësisë.

Kategoritë


0 komente