Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
SBASHK-u paralajmëron grevë të përgjithshme në prill
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
SBASHK-u paralajmëron grevë të përgjithshme në prill

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

SBASHK-u paralajmëron grevë të përgjithshme në prill

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sindikata e Bashkuar e Arsimit të Kosovës paralajmëron grevë e përgjithshme më 13 nëse Qeveria e Kosovës nuk ndryshon qëndrimet e tyre lidhur me kërkesat e mësimdhënësve për të drejtat që u takojnë.

Kategoritë


0 komente