Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Schengen Visa - 50. Schengentina
Schengen Visa - 50. Schengentina

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 27:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Schengen Visa - 50. Schengentina

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 172,860 shikime
 • 0 shikues
 • 17
 • 17
 • Shpërndaje

Për videon

*Ky episod është xhiruar nga shtëpitë për shkak të situatës së pandemisë.
Rri në shtëpi, ruajeni shëndetin!

Prodhim i GjirafaStudios 

Në role: Ernest Malazogu, Shengyl Ismaili, Lulzim Bucolli, Granit Uka, Semira Latifi, Rifat Smani, Arta Selimi.

Regjia: Genc Berisha
Skenari: Agon Myftari

Kategoritë


12 komente


0/500