Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Schengen Visa - 57. What happens in Schengen, stays in Schengen
Schengen Visa - 57. What happens in Schengen, stays in Schengen

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 30:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Schengen Visa - 57. What happens in Schengen, stays in Schengen

 • E publikuar: Para 6 ditësh
 • 96,809 shikime
 • 0 shikues
 • 18
 • 18
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ky episod është xhiruar duke respektuar masat mbrojtëse kundër COVID-19
Rri në shtëpi, ruajeni shëndetin!
Abonuesit e Premium kanë mundesinë të e shohin episodin e ri që nga e premtja, ora 20:00

Prodhim i GjirafaStudios 


Në role: Ernest Malazogu, Shengyl Ismaili, Lulzim Bucolli, Granit Uka, Semira Latifi, Rifat Smani, Arta Selimi.

Regjia: Genc Berisha
Skenari: Agon Myftari

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

26 komente


0/500