Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Schengen Visa - 12. High medet me MC Kresha
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Schengen Visa - 12. High medet me MC Kresha

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 30:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Schengen Visa - 12. High medet me MC Kresha

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 362,747 shikime
 • 362,747 shikime
 • 0 shikues
 • 14
 • 14
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prodhim i GjirafaStudios 

Mysafir Special: MC Kresha

Në role: Ernest Malazogu, Shengyl Ismaili, Lulzim Bucolli, Granit Uka, Semira Latifi, Rifat Smani, Hajat Toçilla, Doresa Rexha, Anila Krasniqi.

Regjia: Genc Berisha
Skenari: Agon Myftari

Bazuar në idenë e: Ard Islami

Kategoritë


27 komente