Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Në seancën e jashtëzakonshme, vetëm PDK-ja pritet ta përkrahë Thaçin për ndryshimin e kufijve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në seancën e jashtëzakonshme, vetëm PDK-ja pritet ta përkrahë Thaçin për ndryshimin e kufijve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në seancën e jashtëzakonshme, vetëm PDK-ja pritet ta përkrahë Thaçin për ndryshimin e kufijve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 790 shikime
 • 790 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në seancën e jashtëzakonshme, vetëm PDK-ja pritet ta përkrahë Thaçin për ndryshimin e kufijve

Kategoritë


0 komente