Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Seat Ateca 2017 - Zeri Auto Test
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Seat Ateca 2017 - Zeri Auto Test

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 10:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Seat Ateca 2017 - Zeri Auto Test

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,386 shikime
 • 1,386 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Seat Ateca me pamje elegante dhe motor efikas dhe ekonomik!!! Seat Ateca është modeli i parë SUV i këtij prodhuesi spanjoll dhe vjen në kohën kur shumica e prodhuesve evropian të veturave e ka prezantuar gjeneratën e parë dhe të dytë të këtij lloji.

Kategoritë


0 komente