Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Segmenti i dytë i autostradës ‘Arbën Xhaferi’ lëshohet me 22 dhjetor, i treti në pranverë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Segmenti i dytë i autostradës ‘Arbën Xhaferi’ lëshohet me 22 dhjetor, i treti në pranverë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Segmenti i dytë i autostradës ‘Arbën Xhaferi’ lëshohet me 22 dhjetor, i treti në pranverë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,861 shikime
 • 1,861 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Segmenti i dytë i autostradës ‘Arbën Xhaferi’ lëshohet me 22 dhjetor, i treti në pranverë

Kategoritë


0 komente