Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sejdiu: Deklaratën e pavarësisë i ka takuar ta lexoj Jakup Krasniqit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sejdiu: Deklaratën e pavarësisë i ka takuar ta lexoj Jakup Krasniqit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sejdiu: Deklaratën e pavarësisë i ka takuar ta lexoj Jakup Krasniqit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 54 shikime
 • 54 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

17 shkurtin e vitit 2008 e kujton me shumë emocione, ndonëse për presidentin e atëhershëm të Kosovës, Fatmir Sejdiu ende nuk është arritur krejt ajo çka është menduar 10 vite më parë.

Kategoritë


0 komente