Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sejdiu e quan të padijshëm Abrashin e LDK-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sejdiu e quan të padijshëm Abrashin e LDK-së

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sejdiu e quan të padijshëm Abrashin e LDK-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 62 shikime
 • 62 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nënkryetari i komunës së Prishtinës Dardan Sejdiu ka thënë se kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës është i padijshëm.

Kategoritë0 komente