Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Sekseri i policisë ua siguroi vizat hungareze dy ish-anëtarëve të OShP-së
Sekseri i policisë ua siguroi vizat hungareze dy ish-anëtarëve të OShP-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sekseri i policisë ua siguroi vizat hungareze dy ish-anëtarëve të OShP-së

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 888 shikime
 • 888 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sekseri i policisë ua siguroi vizat hungareze dy ish-anëtarëve të OShP-së

Kategoritë


0 komente


0/500