Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Selimi: Drejtori i Policisë s’duhet t’i mbrojë varësit që kryen veprat penale
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Selimi: Drejtori i Policisë s’duhet t’i mbrojë varësit që kryen veprat penale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Selimi: Drejtori i Policisë s’duhet t’i mbrojë varësit që kryen veprat penale

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 54 shikime
 • 54 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, duke folur për skandalet në Inspektoratin e Policinë e Kosovës dhe drejtorin për hetimin e krimeve ekonomike, ka thënë se ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj duhet të merr masa ndaj drejtorit të përgjithshëm të Policisë duke e ngarkuar atë me përgjegjësinë kryesore për këtë gjendjen në Policinë e Kosovës.

Kategoritë


0 komente