Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Selmanaj: Dyshoj se ka pasur një “shkollë” përtej Kosovës që ka ndikuar në vrasjet politike
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Selmanaj: Dyshoj se ka pasur një “shkollë” përtej Kosovës që ka ndikuar në vrasjet politike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Selmanaj: Dyshoj se ka pasur një “shkollë” përtej Kosovës që ka ndikuar në vrasjet politike

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 192 shikime
 • 192 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Selmanaj: Dyshoj se ka pasur një “shkollë” përtej Kosovës që ka ndikuar në vrasjet politike

Kategoritë


0 komente