Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Selmanaj: Kosovën po e rrezikojnë këta persona, që dyshoj a janë çlirimtarë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Selmanaj: Kosovën po e rrezikojnë këta persona, që dyshoj a janë çlirimtarë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Selmanaj: Kosovën po e rrezikojnë këta persona, që dyshoj a janë çlirimtarë

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 264 shikime
 • 264 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Selmanaj: Kosovën po e rrezikojnë këta persona, që dyshoj a janë çlirimtarë

Intervistë me Driton Selmanajn, Deputet dhe ish-monitorues në KDI

Kjo intervistëështë bërë për dokumentarin “Parlamenti +18” që të plotë e gjeni këtu: https://bit.ly/2Tg74MM 

Kategoritë


0 komente