Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Selmanaj: Nisma për amnistimin e deputetëve që përdorën armë, e papranueshme
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Selmanaj: Nisma për amnistimin e deputetëve që përdorën armë, e papranueshme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Selmanaj: Nisma për amnistimin e deputetëve që përdorën armë, e papranueshme

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i LDK-së, Driton Selmanaj, ka ngritur shqetësimin rreth iniciativës për amnistimin e deputetëve që kanë kryer vepra penale nga data 25 gusht e vitit 2015.

Kategoritë


0 komente