Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Semaforë jofunksional nëpër Prishtinë, mirëmbajtja e tyre po i kushton Komunës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Semaforë jofunksional nëpër Prishtinë, mirëmbajtja e tyre po i kushton Komunës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Semaforë jofunksional nëpër Prishtinë, mirëmbajtja e tyre po i kushton Komunës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 53 shikime
 • 53 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kaos në trafikun e Prishtinës. Kjo gjendje është që shumë vite, vetura shumë dhe rrugë në gjendje jo të mirë. Këto po shkaktojnë tollovi në komunikacion.

Kategoritë


0 komente