Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sëmundjet e zemrës në Kosovë, ngritje me mbi 150 %
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sëmundjet e zemrës në Kosovë, ngritje me mbi 150 %

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sëmundjet e zemrës në Kosovë, ngritje me mbi 150 %

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rastet e sëmundjeve të zemrës po bëhen çdoherë e më shqetësuese edhe në Kosovë. Kjo pasi çdoherë e më shumë po rritet numri i personave që kërkojnë tretman mjekësor, duke arritur deri në 200 përqind më shumë të rasteve të vendosjes së stendave dhe trajtimeve tjera.

Kategoritë


0 komente