Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Serbët kërkojnë ndihmë, Vuçiq i porosit për paqe dhe jo për plumba
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Serbët kërkojnë ndihmë, Vuçiq i porosit për paqe dhe jo për plumba

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Serbët kërkojnë ndihmë, Vuçiq i porosit për paqe dhe jo për plumba

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, pas takimit me përfaqësuesit serbë në Mitrovicën e Veriut, ka porositur serbët lokalë që të angazhohen për paqe dhe jo për zgjidhje të armëve, duke thënë se më mirë është që të bisedohet se sa të shkrepen plumba.

Kategoritë


0 komente