Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Serbia mbetet problem për zhvillimin e tregut rajonal energjetik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Serbia mbetet problem për zhvillimin e tregut rajonal energjetik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Serbia mbetet problem për zhvillimin e tregut rajonal energjetik

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 12 shikime
 • 12 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova është zotuar që të përmbushë kërkesat për një treg të përbashkët energjetik rajonal, por problem për këtë mbetet Serbia, ka deklaruar në një konferencë për media ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, pas përmbylljes së mbledhjes së Këshillit Ministror të Komunitetit të Energjisë, ku është biseduar, ndër tjerash, edhe për energjinë e ripërtërirë.

Kategoritë


0 komente