Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Seriali Kombinati

1 shfaqje | 33 video | 53,517 shikime

Prodhuar nga CMB, "Kombinati" është një nga serialet shqiptare më inteligjentë, ironikë e interesantë. 

Alternate Text