Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shabani: Në Drenicë nuk ka vec asfalt, ka edhe raste të abuzimit seksual
Shabani: Në Drenicë nuk ka vec asfalt, ka edhe raste të abuzimit seksual

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shabani: Në Drenicë nuk ka vec asfalt, ka edhe raste të abuzimit seksual

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 492 shikime
 • 492 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shabani: Në Drenicë nuk ka vec asfalt, ka edhe raste të abuzimit seksual

InDoks | Intervistë me Rina Shabani, Organizatore e protestës

Kjo intervistë është bërë për dokumentarin “E përdhunuar nga shteti”

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: http://bit.ly/2Gqbomu

Kategoritë


0 komente


0/500