Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Shahini: Shqipëria mbështet çfarëdo zgjidhje përfundimtare që vendos Kosova dhe përkrahet SHBA-të dhe BE-ja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shahini: Shqipëria mbështet çfarëdo zgjidhje përfundimtare që vendos Kosova dhe përkrahet SHBA-të dhe BE-ja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shahini: Shqipëria mbështet çfarëdo zgjidhje përfundimtare që vendos Kosova dhe përkrahet SHBA-të dhe BE-ja

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 117 shikime
 • 117 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente