Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Shala: Do të doja që dënimet të kryheshin me gjobë, jam kundër arrestimit të veprimtarëve politikë dhe të shoqërisë civile
PP
Vlerëso videon
Mbyll
  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

  • 9

  • 10

Faleminderit
Shala: Do të doja që dënimet të kryheshin me gjobë, jam kundër arrestimit të veprimtarëve politikë dhe të shoqërisë civile

Shpërndaje videon