Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Shala-Haradinajt: E votove projektligjin për demarkacionin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shala-Haradinajt: E votove projektligjin për demarkacionin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shala-Haradinajt: E votove projektligjin për demarkacionin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 15 shikime
 • 15 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Debati për projektligjin e ratifikimit të marrëveshjes për shënimin e kufirit me Malin e Zi dhe raportin e Bulliqit ,ka vazhduar në mes kryeministrit Ramush Haradinajt dhe deputetit të LDK-së, Kujtim Shala, pasi ky i fundit tha se Qeveria dërgon në Kuvend vendime e jo opinione.

Kategoritë


0 komente