Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Thaçi nuk përgjigjet për kompromisin me Serbinë, por sulmon Grupin KOHA
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi nuk përgjigjet për kompromisin me Serbinë, por sulmon Grupin KOHA

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi nuk përgjigjet për kompromisin me Serbinë, por sulmon Grupin KOHA

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 961 shikime
 • 961 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Thaçi nuk përgjigjet për kompromisin me Serbinë, por sulmon Grupin KOHA

Kategoritë0 komente