Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
SHBA-ja e quan historik votimin për Ushtrinë, Gjermania e përkrah me një këshillë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
SHBA-ja e quan historik votimin për Ushtrinë, Gjermania e përkrah me një këshillë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

SHBA-ja e quan historik votimin për Ushtrinë, Gjermania e përkrah me një këshillë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,249 shikime
 • 1,249 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente