Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shënohet 20-vjetori i themelimit të UÇK-së në Vaganicë të Mitrovicës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shënohet 20-vjetori i themelimit të UÇK-së në Vaganicë të Mitrovicës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shënohet 20-vjetori i themelimit të UÇK-së në Vaganicë të Mitrovicës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

20 marsi i vitit 1998 është ditë e shenjtë për fshatin Vaganicë dhe fshatrat përreth, dhe do të shënohet si njëra ndër ditët më të rëndësishme të kësaj ane për guximin dhe trimërinë që treguan luftëtarët e UÇK-së.

Kategoritë


0 komente