Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sherifi, kundër pazareve me vota: Qeveria duhet të formohet me marrëveshje parimore e programore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sherifi, kundër pazareve me vota: Qeveria duhet të formohet me marrëveshje parimore e programore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 19:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sherifi, kundër pazareve me vota: Qeveria duhet të formohet me marrëveshje parimore e programore

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 52 shikime
 • 52 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sekretari i Përgjithshëm i Nisma për Kosovën, Bilall Sherifi, gjatë një interviste për Telegrafin ka thënë se kandidati për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-Nisma, Ramush Haradinaj, i ka siguruar partnerët e koalicionit se ka arritur t’i sigurojë deputetët e mjaftueshëm për formimin e Qeverisë. Për më shumë: http://telegra.fi/jTb1hX

Kategoritë


0 komente