Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Sherifi-Konjufcës: Bari juaj iu kishte dërgu në orgji seksuale
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sherifi-Konjufcës: Bari juaj iu kishte dërgu në orgji seksuale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sherifi-Konjufcës: Bari juaj iu kishte dërgu në orgji seksuale

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shefi i deputetëve të Nisma për Kosovën, Bilall Sherifi, ka akuzuar Lëvizjen Vetëvendosjen për përdorim të lëndëve narkotike, pasi sipas tij, këtë vet aktivistët e tyre e kanë thënë. Derisa Kuvendi sipas tij, po e bënë gjyqin për Gashin.

Kategoritë


0 komente