Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Sheshet festive të Prishtinës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sheshet festive të Prishtinës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sheshet festive të Prishtinës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 57 shikime
 • 57 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sheshet kryesore të Prishtinës kanë marrë pamjen festive. Edhe pse temperaturat e ulëta kanë përfshi vendin tonë, sheshet e kryeqytetit “Skënderbeu”, “Nënë Tereza” dhe “Zahir Pajaziti”, janë nga vendet më të frekuentuara nga qytetarët e shumë, të cilët po shijojnë pamjen festive të dritave, ngjyrave dhe atraksioneve tjera që ndërlidhen me festat e dhjetorit

Kategoritë


0 komente