Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Shfaqet plaku i “fusnotës”. Sjell një tjetër moment qesharak
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shfaqet plaku i “fusnotës”. Sjell një tjetër moment qesharak

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shfaqet plaku i “fusnotës”. Sjell një tjetër moment qesharak

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 14,017 shikime
 • 14,017 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sa here që permendet “fusnota”, nuk ka se sit ë mos kujtohet plaku Asllan Zeka, nga Murga e Seknderajt.

Kategoritë


1 koment